Northwestern State University of Louisana Vyzdobená třída atletiky prochází tento týden maturitní zkouškou

Chris Reich, NSU Photographic Services

12. 5. 2022 15:38:00

Autor: Matt Vines, asistent ředitele sportovních informací NATCHITOCHES – stavitelé rekordů, konferenční hráči roku, účastníci turnaje NCAA a profesionální sportovci byli mezi 56 studentskými sportovci a zaměstnanci Northwestern State, kteří absolvovali ve středu a ve čtvrtek v Prather Coliseum.

>Třicet z 56 absolventů atletiky NSU sestavilo alespoň 3.0 GPA.

Čtyři získali status summa cum laude (3,9 GPA nebo vyšší vysokoškolák) s dalšími pěti součtem dokonalých 4.0 GPA ve svém magisterském programu.

Pět získalo vyznamenání magna cum laude (3,7+ GPA) a dalších pět získalo ocenění cum laude (3,5+ GPA).

Fotbalová špička Acelya Aydogmus ukořistila dva brankáře SLC of ročník vyznamenání, poslední vyvrcholí tituly v regulérní sezóně a turnaji s účastí na turnaji NCAA v roce 2021. Aydogmus vlastní rekord programu za jednu sezónu (12) a značku kariéry (27). Aydogmus vystudoval magna cum laude ve vědě o zdraví a cvičení.

Tři fotbaloví spoluhráči se v minulé sezóně připojili k Aydogmovi z tohoto mistrovského týmu, včetně Rachel Brandt (věda o zdraví a cvičení), Karleigh Acosta (věda o zdraví a cvičení) a Norma Trejo (summa cum laude v průmyslovém inženýrství).

Annemarie Broussard vyhrály poslední čtyři SLC tituly ve skoku o tyči, letošní korunu s programovým rekordem 13-9,75. Broussard vyrovnal rekord konference čtyřmi rovnými ženskými tituly ve skoku o tyči a stal se čtvrtou voltižérkou, které se to povedlo.

Bývalá sprinterka Natashia Jackson (mistryně domácí bezpečnosti) závodila v týmu USA, běh úseku štafety 4x400 na halovém mistrovství světa letos v březnu. Jackson získal celkem 20 zlatých medailí v SLC, což je druhé historické místo v historii konference.

Nahazovač Logan Hofmann (obchodní administrativa), kterého v roce 2020 vybrali Pittsburgh Pirates v pátém kole, získal druhý tým All-American vyznamenání ve zkrácené sezóně COVID-19, kdy vyhrál všechny čtyři starty, aniž by mu umožnil zasloužený běh.

Bejzbalový spoluhráč byl součástí titulu NSU 2018 SLC Tournament a turnaje NCAA, ve kterém Demons trumfl stát San Diego a téměř porazil LSU.

Larson Fontenot (obchodní administrativa), jeden z devíti absolventů baseballu, byl v tomto týmu pro rok 2018 prvním záložníkem a začínal ve svých posledních dvou sezónách.
< br>Záložník All-Conference Jeff Elkins (obchodní administrativa) vede tým s 11 homeruny v této sezóně.

Fotbal vede cestu s celkem 15 absolventy, včetně čtyř celokonferenčních výběrů.

Linebacker Jomard Valsin (technologie průmyslového inženýrství) byl v roce 2021 druhým týmem FCS All-American, který vedl Demons v zápasech každé z posledních dvou sezón.

Konec obrany Isaiah Longino (věda o zdraví a cvičení) zaznamenal v minulé sezóně druhý nejlepší 9,5 sacks SLC, což je sedmé místo na seznamu NSU pro jednu sezónu.

Vracející se Donovan Duvernay (mistři ve studentských záležitostech ve vysokoškolském vzdělávání) se v jarní sezóně 2021 umístili na sedmém místě na celostátní úrovni v průměrné návratnosti kopů (28,3 yardů na návrat).

Rohový obránce William Hooper byl tříletý startér v defenzivním backfieldu, který loni na jaře získal celoligové vyznamenání.

Dalšími významnými umělci jsou Junior Charles a Quindarrius Thompson spolu s tenisem ' Judit Castillo Gargallo.

Charles (komunikace) získal bronzovou medaili SLC v hodu oštěpem, přestože závod trénoval pouhý týden před mistrovstvím.

Thompson ( mistři ve vnitřní bezpečnosti) získali pár medailí SLC v trojitém skoku (stříbrná a bronzová) a byl pravidelným hráčem NCAA East Preeliminaries.

Castillo Gargallo (mistři ve sportovní administrativě) je osmý v historii NSU v kariéře vítězí ve dvouhře s rekordem 54:27.